Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie jest to usuwanie skutków fotostarzenia się skóry tzn zmian naczyniowych, pigmentacyjnych za pomocą lasera Syneron e-Max w technologii Elõs™ łączącej światło laserowe z bipolarnym prądem RF. Przy pomocy tego urządzenia usuwane są zmiany naczyniowe( naczynka, pajączki, naczyniaki, rumień) zmiany pigmentacyjne, następuje stymulacja kolagenu w głębokich warstwach skóry oraz usuwane są inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Podczas procesu odnowy produkowany jest nowy kolagen, prowadząc do zmian strukturalnych skóry, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność oraz młody wygląd. Fotoodmładzanie jest bezpieczną metodą odnowy skóry przeznaczoną dla osób w każdym wieku-również u osób młodych w celach profilaktycznych.

29

Przed przystąpieniem do zabiegów laserowych niezbędna jest konsultacja lekarska, podczas, której specjalista medycyny estetycznej ocenia stan skóry, wyjaśnia istotę zabiegu i informuje o przeciwwskazaniach co sprawia, że zabiegi wykonywane pod kontrolą i nadzorem lekarza są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.